Vesilahden Eläkeläiskerhon Hallitus

Puheenjohtaja  Paavo Lehtinen 0400-835841        (paavolehtinen4@gmail.com )

 

Erkki Tarvainen Teerentie 2 Rämsöö       040-8740022      (tarvainen.erkki@gmail.com

Anja Haliseva Teerentie2 Rämsöö           0400-769202           (anjahky@kotiportti.fi

Sirkka Kolu  Rauhalantie 17 Krääkkiö      040-1905336       (sirkka.kolu@luukku.com

Reino Hietiö Vesilahdentie        1006 Vesilahti                     (reino.hietio@gmail.com

Armi Lylykangas Arolantie 6 Vesilahti 050-5735 170       (armi.lylykangas@elisanet.fi

Irja Lahtinen Rasintie 6 A1 Narva 040-5014963  

Margit Karvinen Tervakalliontie 6 Valkkinen 0440-944832 (

Helena Saikkonen Patunpolku 26 Rämsöö  045-8520188    (helena.saikkonen2@gmail.com

Reino Leppäkoski Hyvätintie 10 Valkkinen 040-5264103    (reino.leppakoski@gmail.com

Markku Teräs Sorrinkuja 10 as 3 Vesilahti  040-5014963        (markku40@gmail.com

Rahastonhoitaja Anja Haliseva puh                0400-769202   (anjahky@kotiportti.fi

Kotisivut Paavo Lehtinen Aurinkorinne1as 3 Vesilahti    (paavo.lehtinen@suomi24.fi