Vesilahden Eläkeläiskerhon Hallitus

Puheenjohtaja  Paavo Lehtinen 0400-835841     (paavolehtinen4@gmail.com )

 Erkki Tarvainen Teerentie 2 Rämsöö 040-8740022   (tarvainen.erkki@gmail.com

Anja Haliseva Teerentie2 Rämsöö      0400-769202  (anjahky@kotiportti.fi)

Sirkka Kolu  Rauhalantie 17   040-1905336             (sirkka.kolu@luukku.com)

Reino Hietiö Vesilahdentie        1006 Vesilahti       (reino.hietio@gmail.com   

Armi Lylykangas Arolantie 6 050-5735 170             (armi.lylykangas@elisanet.fi)  

Helena Saikkonen Patunpolku 26 045-8520188       (helena.saikkonen2@gmail.com)

Rannikko Leena  Sistontie 10 B                             (rannikkoleena@gmail.com)

Reino Leppäkoski Hyvätintie 10  040-5264103        (reino.leppakoski@gmail.com)

Markku Teräs Sorrinkuja 10 as 3  040-5014963        (markku40@gmail.com)

Rahastonhoitaja Anja Haliseva puh  0400-769202   (anjahky@kotiportti.fi)

Kotisivut Paavo Lehtinen Aurinkorinne1as 3        (paavo.lehtinen@suomi24.fi